Ekologia  »  Aktualności  »  BMW i Vision Dynamics - zwiastun konkurenta dla Tesli Model 3
BMW i Vision Dynamics

BMW i Vision Dynamics - zwiastun konkurenta dla Tesli Model 3

2017-09-12 - J. Kruczek     Tagi: BMW i Vision Dynamics, BMW i, BMW, Eko
BMW wykorzystało salon samochodowy we Frankfurcie do prezentacji modelu i Vision Dynamics. Ma to być mały pokaz siły i zwiastun auta, które będzie rywalizowało w segmencie stworzonym przez Teslę Model 3.

Produkcyjny pojazd będzie usytuowany pomiędzy modelami i3 oraz i8. BMW i Vision Dynamics ma trafić do produkcji, choć nie wiadomo kiedy to nastąpi. Patrząc na poczynania konkurencji niemiecki producent nie ma na co czekać z debiutem.
BMW i Vision DynamicsBMW i Vision Dynamics
Nie zdradzono jeszcze specyfikacji pojazdu. Ujawniono jedynie, że pierwsza setka ma się pojawiać na prędkościomierzu po upływie niespełna 4 sekund. Prędkość maksymalna wyniesie 200 km/h, a zasięg ma oscylować w granicach 600 km.

Stylistycznie pojazd jest znacznie ciekawszy niż grafiki patentowe modeli i5, które swego czasu trafiły do sieci. Całość wygląda nowocześnie. Bardzo dobre wrażenie robią ostre lampy LED. Z czasem powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat BMW i Vision Dynamics.
BMW i Vision DynamicsBMW i Vision Dynamics
BMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision DynamicsBMW i Vision Dynamics

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Citroen C4 Cactus - przejażdżka oczyma testera


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW i Vision Dynamics - zwiastun konkurenta dla Tesli Model 3