Ekologia  »  Aktualności  »  BMW i8 Roadster - pierwsze 18 egzemplarzy wręczono właścicielom
BMW i8 Roadster

BMW i8 Roadster - pierwsze 18 egzemplarzy wręczono właścicielom

2018-05-28 - J. Kruczek     Tagi: Eko, BMW, BMW i8 Roadster, BMW i8
BMW i8 Roadster długo czekało na swoją premierę. W końcu ten model trafił do klientów, a pierwsze 18 egzemplarzy zostało przekazane właścicielom na specjalnie zorganizowanej imprezie.

Samochody wręczono klientom podczas spotkania w monachijskim centrum marki. Wszyscy właściciele są członkami BMW i8 Club. Po ceremonialnym wręczeniu samochodów kolumna 18 egzemplarzy udała się do Włoch na imprezę Villa d'Este.
BMW i8 RoadsterBMW i8 Roadster
Wszystkie 18 egzemplarzy BMW i8 Roadster zostało przygotowanych w wersji Special Edition. To oznacza, że auta od razu zyskały status kolekcjonerski. Pojazdy wyposażono w wykończenie z czarnego, matowego włókna węglowego. Przełączniki wykonano z ceramiki, a jazdę umili rozbudowany zestaw audio Harman Kardon. Po otwarciu drzwi na ziemi wyświetlają się loga BMW.
BMW i8 RoadsterBMW i8 Roadster
Wkrótce nowe egzemplarze trafią do pozostałych klientów. A póki co możemy zobaczyć zdjęcia z imprezy przekazania nowych roadsterów.
BMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 RoadsterBMW i8 Roadster

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW i8 Roadster - pierwsze 18 egzemplarzy wręczono właścicielom