Ekologia  »  Aktualności  »  Citroen E-Mehari stał się bardziej cywilizowany
Citroen E-Mehari

Citroen E-Mehari stał się bardziej cywilizowany

2018-01-08 - J. Kruczek     Tagi: Citroen, Eko, Citroen E-MEHARI
Citroen E-Mehari zdaje się być rynkową ciekawostką, ale najwyraźniej trafił w gusta klientów. Producent bowiem co jakiś czas wypuszcza edycje specjalne, a teraz model przeszedł kilka poważnych zmian.
 
Przede wszystkim elektryczne autko stało się bardziej praktyczne dzięki zastosowaniu sztywnego dachu, okien oraz nowych elementów wnętrza. Producent zadbał o wygłuszenie i izolację termiczną. We wnętrzu pojawiła się nowa deska rozdzielcza oraz zmodyfikowane fotele. W standardzie pojawi się bogatsze wyposażenie, a całość dopełnia wspomniana możliwość zakupu dachu i okien.
Citroen E-MehariCitroen E-Mehari
Citroen E-Mehari otrzymał wydajniejszy napęd o lepszym momencie obrotowym. Stosowane baterie pozwalają na przejechanie około 195 km. W zależności od formy ładowania baterie możemy zasilić do pełna w 10,5 bądź 16,5 godziny. Projektanci zadbali o większą ilość schowków oraz system składania foteli ułatwiający wsiadanie do tyłu. Kokpit ma być teraz bardziej podobny do takich modeli, jak C3 i C4 Cactus.
Citroen E-MehariCitroen E-Mehari
Auto nadal można umyć bieżącą wodą na zewnątrz i w kokpicie. Citroen E-Mehari w wersji z miękkim dachem został wyceniony na 19 500 euro, zaś wersja z twardym dachem to koszt 20 700 euro.
Citroen E-MehariCitroen E-Mehari

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Porsche 911 Turbo po kuracji w Manhart


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Citroen E-Mehari stał się bardziej cywilizowany

Galerie zdjęć
Newsletter