Ekologia  »  Aktualności  »  Denza 500 - nowy elektryczny minivan Daimlera
Denza 500

Denza 500 - nowy elektryczny minivan Daimlera

2018-03-26 - J. Kruczek     Tagi: Denza 500, Denza, Daimler, Eko
Denza 500 jest nowym tworem koncernu Daimler i chińskiego BYD. Samochód w dużym skrócie jest odświeżonym wcieleniem Denza 400, który pojawił się na azjatyckim rynku dwa lata temu.

Projektanci zastosowali kilka zmian stylistycznych z przodu i tyłu. Auto dzięki nim wygląda nowocześniej. Największą nowością jest jednak zaktualizowany pakiet baterii. Teraz energii starczy na pokonanie około 500 km. Producent zapewnia też, że udało się zrzucić sporo wagi.
Denza 500Denza 500
Na razie nie zdradzono szczegółów technicznych. Daimler zapewnia, że Denza 500 będzie ważnym elementem rozwoju elektrycznej motoryzacji w Chinach. Auto między innymi przeszło obszerne testy w różnych warunkach i ma bez problemów pracować na przykład w temperaturach około minus 40 stopni Celsjusza.
Denza 500Denza 500
Denza 500 ma oferować system teleinformacyjny z 9-calowym ekranem. Użytkownicy skorzystają z pełnej integracji ze smartfonem. Pojazd ma też oferować spore luksusy, jak skórzana tapicerka czy rozbudowana klimatyzacja. Denza 500 ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.
Denza 500Denza 500

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Supra GT Cup - zapowiedź zawodów e-sportowych


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Denza 500 - nowy elektryczny minivan Daimlera

Galerie zdjęć
Newsletter