Ekologia  »  Aktualności  »  Karma Revero w specjalnej wersji Aliso Edition
Karma Revero Aliso Edition

Karma Revero w specjalnej wersji Aliso Edition

2018-10-24 - J. Kruczek     Tagi: Karma Automotive, Karma Revero, Eko
Karma Revero nie jest zbyt popularnym samochodem, ale producent stara się przyciągnąć uwagę klientów. Marka zapowiedziała specjalną wersję Aliso Edition, która ma być dostępna na rynku amerykańskim i kanadyjskim.

Powstanie zaledwie 15 egzemplarzy ekologicznej limuzyny. A każda ze sztuk będzie kosztować 145 000 dolarów. Nadwozie auta pokryto lakierem Laguna Pearl, a w nadkolach umieszczono efektowne felgi z włókna węglowego. Za felgami kryją się pomarańczowe zaciski wzmocnionego układu hamulcowego Brembo.
Karma Revero Aliso EditionKarma Revero Aliso Edition
We wnętrzu znalazła się dwukolorowa tapicerka skórzana z kontrastującymi przeszyciami. Nie zabraknie drewnianych elementów wykończenia. Nie zaszły zmiany w napędzie. Podobnie, jak seryny model tak i Karma Revero Aliso Edition korzysta z dwóch silników elektrycznych o mocy 403 KM i momencie obrotowym 1330 Nm. To pozwala na przyspieszenie do setki w czasie 5,4 s. Na samym prądzie limuzyna pokona zaledwie 80,4 km. Silnik benzynowy pełniący rolę generatora zwiększa zasięg do 482,8 km. Producent już przyjmuje zamówienia na specjalną edycję.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Tucson N Line jako art car "Drive a Statement"


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Karma Revero w specjalnej wersji Aliso Edition

Newsletter
Galerie zdjęć