Ekologia  »  Aktualności  »  Rivian zapowiada kolejny samochód elektryczny
Rivian R1T

Rivian zapowiada kolejny samochód elektryczny

2018-12-06 - J. Kruczek     Tagi: Rivian, Rivian R1S, Rivian R1T, Eko
Rivian zaskoczył świat motoryzacji w ostatnich dniach prezentacją dwóch interesujących modeli. Pickup R1T i SUV R1S zrobiły bardzo dobre wrażenie, a producent już snuje kolejne plany.

Marka chce pójść śladem Tesli i oferować elektryczne modele na całym globie na zasadzie sprzedaży bezpośredniej. Firma wkroczy na rynki Europejskie, Azjatyckie i Amerykańskie. Ekspansja ma się zacząć od 2020 roku, gdy pierwsze egzemplarze trafią do oferty. Co więcej już zapowiedziano kolejny model.
Rivian R1TRivian R1T
Trzecim elektrycznym autem marki będzie nieco mniejszy pojazd. CEO firmy, RJ Scaringe określa auto mianem współczesnej, elektrycznej interpretacji auta rajdowego. Mamy dostać pojazd o mniejszym rozstawie osi, który zaoferuje bardzo dobre właściwości jezdne zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Możliwe, że za inspiracje posłużą takie maszyny, jak Subaru Impreza czy Mitsubishi Lancer Evo. Na razie nie zdradzono szczegółów, ale samochód patrząc na jego większych braci może zaserwować sporo innowacji.
Rivian R1TRivian R1T
Rivian chce się wbić do czołówki marek elektrycznych. Wiele wskazuje na to, że ma spore szanse. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencja na rynku EV rośnie z każdym miesiącem.
Rivian R1TRivian R1TRivian R1TRivian R1T

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rivian zapowiada kolejny samochód elektryczny

Newsletter
Galerie zdjęć