Ekologia  »  Aktualności  »  Seat El-Born - szczegóły hiszpańskiego EV
Seat El-Born

Seat El-Born - szczegóły hiszpańskiego EV

2019-03-03 - J. Kruczek     Tagi: Seat, Eko, Seat El-Born
Seat El-Born będzie największą gwiazdą stoiska Seata na salonie samochodowym w Genewie. Informacje o aucie najpierw wyciekły do sieci przez, co producent zdecydował się opublikować oficjalne szczegóły.

I tak mamy potwierdzenie, że Seat El-Born powstał na platformie MEB, czyli tej samej, z której korzysta Volkswagen I.D. W kwestiach designu nie zdradzono nic nowego. Mamy tu do czynienia z przestylizowanym I.D. o bardziej sportowym charakterze pasującym do Seata.
Seat El-BornSeat El-Born
Najważniejsze w aucie elektrycznym są parametry napędu. Postawiono na pojedynczy silnik elektryczny o mocy 204 KM, dzięki czemu El-Born rozpędzi się do 100 km/h w czasie 7,5 s. Akumulatory o pojemności 62 kWh mają zapewnić zasięg 420 km. Seat zapowiada także system autonomicznej jazdy poziomu drugiego. To oznacza umiejętność samodzielnego trzymania się pasa, utrzymywania prędkości i autonomiczną jazdę w korkach.
Seat El-BornSeat El-Born
Wnętrze wygląda dość tradycyjnie, co dla wielu osób może być dużym plusem. Zrezygnowano za to z tradycyjnej przekładni umieszczonej w konsoli centralnej. To pozwoliło zagospodarować przestrzeń na dodatkowy otwarty schowek. Seat El-Born zostanie zaprezentowany w czasie zbliżających się targów w Genewie.
Seat El-BornSeat El-BornSeat El-BornSeat El-BornSeat El-BornSeat El-Born

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Seat El-Born - szczegóły hiszpańskiego EV

Newsletter
Galerie zdjęć