Ekologia  »  Aktualności  »  Toyota Prius 2019 - premiera odświeżonego modelu
Toyota Prius

Toyota Prius 2019 - premiera odświeżonego modelu

2018-11-28 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Prius, Eko
Toyota Prius w odświeżonym wydaniu zadebiutowała na salonie samochodowym w Los Angeles. Największą nowością jest napęd na wszystkie koła, który do tej pory był oferowany jedynie w Japonii.

Wersja z napędem na wszystkie koła korzysta z dodatkowego silnika elektrycznego napędzającego tylne koła. Ten pracuje przy prędkości do 69 km/h. Odświeżona Toyota Prius została wyposażona w nowy zestaw baterii opracowanych z myślą o pracy w niskich temperaturach. Nowe baterie umieszczono pod tylną kanapą i nie ograniczają przestrzeni bagażowej.
Toyota PriusToyota Prius
Toyota nie ukrywa, że ma spore nadzieje względem nowego Priusa w wersji AWD-e. Od dłuższego czasu hybrydowy model nie oferował większych nowości, a teraz ma mocny argument dla osób szukających ekologicznego auta do użytkowania w zimniejszych terenach.

Stylistycznie Toyota Prius otrzymała przestylizowane zderzaki i nieco zmienione oświetlenie. Szczególnie w tyle pojawiły się nieco bardziej tradycyjne lampy. Nadwozie może być pomalowane jednym z dwóch nowych w ofercie lakierów: Supersonic Red oraz Electric Storm Blue. We wnętrzu znalazła się zmodyfikowana kierownica. Na pokładzie zagoszczą najnowsze systemy bezpieczeństwa marki.
Toyota PriusToyota Prius
Toyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota Prius

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Prius 2019 - premiera odświeżonego modelu