Ekologia  »  Aktualności  »  Volkswagen Up! w przyszłości tylko z napędem elektrycznym?
Volkswagen Up!

Volkswagen Up! w przyszłości tylko z napędem elektrycznym?

2017-11-11 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen Up, Volkswagen, Eko
Volkswagen Up! może w swoim następnym wcieleniu zmienić się we w pełni elektryczne auto. Wcześniej koncern myślał nad stworzeniem nowych mocniejszych wariantów na bazie obecnej generacji bądź przesiadkę na platformę MQB.

Teraz Automobile donosi, że Dr. Herbert Diess pełniący rolę prezesa odpowiedzialnego za samochody osobowe wysunął trzecią propozycję. Nowy Volkswagen Up! miałby się stać podstawowym autem elektrycznym marki. Tworzenie nowych wersji na bazie obecnego auta miałoby być staniem w miejscu, zaś przesiadka na platformę MQB byłaby zbyt droga. Dlatego nowy Volkswagen Up! miałby luźno bazować na obecnym e-Up!
Volkswagen Up!Volkswagen Up!
Nowy model pozostałby małym miejskim autem celującym w konkurencję ze Smartem. W ofercie byłby dostępny jedynie napęd elektryczny. Klienci mogliby sięgnąć po zarówno trzydrzwiowy, jak i pięciodrzwiowy model. Co więcej w ofercie miałby się pojawić także crossover na bazie malucha. Na oficjalne ogłoszenie planów względem przyszłości Up! zapewne jeszcze poczekamy, ale napęd elektryczny zdaje się być oczywistym wyborem w obliczu szalonej mody na elektryfikację.
Volkswagen Up!Volkswagen Up!

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Up! w przyszłości tylko z napędem elektrycznym?

Newsletter
Galerie zdjęć