Ekologia  »  Aktualności  »  Volkswagen e-Golf na stoisku w Detroit
Volkswagen e-Golf

Volkswagen e-Golf na stoisku w Detroit

2017-01-11 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen e-Golf, Volkswagen, Eko
Volkswagen e-Golf w najnowszym wydaniu również był obecny na salonie samochodowym w Detroit. Kompaktowy model został przyćmiony przez ID Buzz, ale warto o nim wspomnieć.

Volkswagen e-Golf przeszedł kilka zmian względem modelu z zeszłego roku. Przede wszystkim zastosowano nowy zestaw baterii o pojemności 35,8 kWh, który zwiększył zasięg o 50 %. Teraz elektryczny Golf może przejechać na jednym ładowaniu około 200 km.
Volkswagen e-GolfVolkswagen e-Golf
Dużą zaletą jest pokładowa ładowarka o mocy 7 kW, która pozwala naładować akumulatory do pełna w czasie 6 godzin przy korzystaniu ze zwykłego gniazdka. Dostępna w wersji SEL Premium specjalna stacja ładująca daje możliwość zasilenia 80 procent baterii w czasie zaledwie godziny. Tradycyjnie już nadwozie auta pokryto bielą a stosowne oznaczenia mówią nam z czym mamy do czynienia.
Volkswagen e-GolfVolkswagen e-Golf
Volkswagen e-Golf może się pochwalić całą masą systemów bezpieczeństwa. Producent zadbał o praktycznie każdą nową technologię jaką posiada w swojej ofercie.
Volkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-GolfVolkswagen e-Golf

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen e-Golf na stoisku w Detroit

Newsletter
Galerie zdjęć