Ekologia  »  Auta elektryczne  »  Mercedes-Benz Aria Concept - luksusowy, futurystyczny samochód z elektrycznym napędem
Mercedes-Benz Aria Concept

Mercedes-Benz Aria Concept - luksusowy, futurystyczny samochód z elektrycznym napędem

Mercedes-Benz Aria Concept to luksusowe auto przyszłości stworzone przez studenta z Macedonii. Slavhe Tanevski zaprojektował samochód o ciekawych liniach i seksownym wnętrzu - w sam raz na codzienne auto w 2030 roku. Macedończyk pracował nad nim pod czujnym okiem projektantów Mercedesa.
Mercedes-Benz Aria Concept - futurystyczna piękność
Slavhe Tanevski: "Chciałem zrobić samochód, który będzie ponadczasowo piękny [...] Zadałem więc sobie pytanie, jaki produkt ma tę cechę? - Instrumenty muzyczne. Na przykład fortepian, gdy jest zamknięty wygląda elegancko, klasycznie, szlachetnie [...] Gdy jest otwarty, widzimy klawisze, struny, itp. stawia to produkt na inny poziomie." Sylwetka samochodu koncepcyjnego Aria stworzona została na podstawie wyglądu latających włosów. Auto ma długą, ekstrawagancką i bardzo stylową obudowę, która łączy współczesne projekty samochodów z konwencjonalnymi przekonaniami Mercedesa. Projektant czerpał inspirację z butelki Coca-Coli i kobiecego wyglądu. Bardzo długie drzwi otwierają się do góry, a sam samochód jest napędzany silnikami elektrycznymi zamontowanymi w piastach kół.
Wnętrze tego seksownego elektrycznego pojazdu zostało wykonane w sposób modułowy. Jest ono przestronne i zapewnia podróżującym mnóstwo wygody.źródło: automotto

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes-Benz Aria Concept - luksusowy, futurystyczny samochód z elektrycznym napędem