Ekologia  »  Aktualności  »  Volvo mogłoby zrobić taki miejski model EV
Volvo

Volvo mogłoby zrobić taki miejski model EV

2017-08-28 - J. Kruczek     Tagi: Volvo, Eko
Podczas gdy koncerny motoryzacyjne zasypują nas zapowiedziami odnośnie elektrycznych samochodów, Volvo pracuje nad realizacją planów. Szwedzka marka zapowiedziała, że w latach 2019-2012 będzie posiadać kompletną flotę aut elektrycznych.

Volvo od pewnego czasu pracuje nad elektryfikacją i jako jedna z pierwszych marek poczyniła kroki do stworzenia floty aut EV. Dziś pojawiły się informacje, że Szwedzi szykują także miejski model z napędem elektrycznym. Na jego temat na razie nie wiemy nic. Możliwe, że pierwsze konkrety poznamy jeszcze w tym roku.
VolvoVolvo
Nim to nastąpi możemy zobaczyć bardzo ciekawy koncept stworzony przez artystę Subuma Lee. Zaprojektował on elektrycznego mieszczucha, który mógłby wychodzić na rynek pod marką Volvo. Auto gabarytami mniejsze od BMW i3 posiada wszystkie cechy szwedzkiej marki. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo efektownie, a patrząc na ostatnie poczynania marki jest szansa, że maluch Volvo przyjmie taką właśnie formę. Oczywiście o ile informacje o miejskim EV Volvo się potwierdzą.
VolvoVolvo
VolvoVolvoVolvoVolvoVolvoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volvo mogłoby zrobić taki miejski model EV

Galerie zdjęć
Newsletter