Ekologia  »  Aktualności  »  Byton M-Byte - testowe egzemplarze opuściły fabrykę
Byton M-Byte

Byton M-Byte - testowe egzemplarze opuściły fabrykę

2018-08-31 - J. Kruczek     Tagi: Byton M-Byte, Byton, Eko
Byton jest kolejnym startupem skupiającym się na elektrycznych samochodach. Firma powstałą w Chinach poinformowała właśnie, że wyprodukowała 10 prototypów elektrycznego SUVa M-Byte.

Auta mają lada dzień wyjechać na drogi w celu prowadzenia testów. Kolejne 100 przedprodukcyjnych egzemplarzy ma powstać przed końcem bieżącego roku. Flota testowa będzie miała niewiele czasu na sprawdzenie wszystkich podzespołów. Byton M-Byte ma trafić do sprzedaży w drugiej części 2019 roku.
Byton M-ByteByton M-Byte
Sama produkcja egzemplarzy testowych pozwoli przygotować fabrykę do produkcji seryjnej. Byton M-Byte nie jest jedynym przygotowywanym przez markę autem. Początkiem wakacji zaprezentowano sedana o nazwie K-Byte. Część testowych egzemplarzy trafi na amerykańskie drogi pod kontrolą firmy Aurora partnerującej na terenie USA chińskiej marce.

Obie firmy pracują nad autonomicznymi systemami, które będą wykorzystywane przez Bytona. Byton M-Byte ma trafić w przyszłym roku na rynek chiński, amerykański oraz niemiecki. Z czasem marka chce zaistnieć globalnie.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mercedes GLB - prezentacja konceptu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Byton M-Byte - testowe egzemplarze opuściły fabrykę

Galerie zdjęć
Newsletter