Ekologia  »  Aktualności  »  Faraday Future zbudował przed produkcyjny egzemplarz FF 91
Faraday Future

Faraday Future zbudował przed produkcyjny egzemplarz FF 91

2018-08-29 - J. Kruczek     Tagi: Faraday Future, Faraday Future FF 91, Eko
Faraday Future zbudował przedprodukcyjny egzemplarz modelu FF 91. Samochód zmontowano w fabryce firmy mieszczącej się w kalifornijskim Hanford. Producent w ten sposób sprawdził linię produkcyjną oraz przygotował się do rozpoczęcia produkcji.
 
W produkcyjnym egzemplarzu znalazło się kilka zmienionych elementów względem konceptu. I tak auto otrzymało dodatkowe światło stopu, zostało wykończone chromowanymi elementami i uzyskało bardziej klasyczne lusterka. Faraday Future planuje rozpoczęcie dostaw modelu FF 91 w pierwszej połowie 2019 roku.
Faraday FutureFaraday Future
Według zapowiedzi auto ma przyspieszać do 100 km/h w czasie niespełna 3 sekund. Zasięg powinien oscylować w granicach 482 km. Najnowsze nieoficjalne doniesienia mówią, że na rynek trafią dwie wersje napędowe. Podstawowa ma posiadać dwa silniki o mocy 716 KM, zaś topowa zaoferuje trzy silniki o mocy 1074 KM. W ofercie mają się pojawić zestawy baterii o pojemności 86,7 kWh, 108,3 kWh oraz 130 kWh.

Teraz nie pozostaje nic, jak czekać na oficjalne ujawnienie oferty. Powinno to nastąpić już niedługo, skoro producent oficjalnie pochwalił się produkcyjnym egzemplarzem.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mercedes GLB - prezentacja konceptu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Faraday Future zbudował przed produkcyjny egzemplarz FF 91

Galerie zdjęć
Newsletter