Ekologia  »  Aktualności  »  Honda Clarity Electric debiutuje na amerykańskim rynku
Honda Clarity Electric

Honda Clarity Electric debiutuje na amerykańskim rynku

2017-08-02 - J. Kruczek     Tagi: Honda Clarity Electric, Honda, Eko
Honda Clarity Electric debiutuje właśnie w USA. Samochód wizualnie jest identyczny z modelem Clarity Fuel Cell i trafił do oferty salonów w Kalifornii i Oregonie.

Honda Clarity Electric jest dostępna w formie leasingu za cenę 269 dolarów miesięcznie. Klienci mogą liczyć na zwrot 1730 dolarów za korzystanie z ekologicznego pojazdu. Samochód trzeba wynająć na 36 miesięcy. W ramach umowy klienci będą mogli korzystać z pomocy drogowej działającej 24 godziny na dobę.
Honda Clarity ElectricHonda Clarity Electric
Nowy model posiada zestaw baterii o pojemności 25,5 kWh. Elektryczny silnik generuje moc 161 KM i moment obrotowy 299 Nm. Jedno ładowanie zapewnia zasięg 143 km. Ładowarki 240-voltowe pozwalają na naładowanie baterii do pełna w czasie 3 godzin. Mogą też w 30 minut zasilić 80 procent baterii.
Honda Clarity ElectricHonda Clarity Electric
Honda Clarity Electric może się pochwalić bogatym wyposażeniem. Na pokładzie znalazły się skórzane fotele, dwustrefowa klimatyzacja, 8-calowy ekran systemu teleinformacyjnego oraz komplet systemów bezpieczeństwa.
Honda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity ElectricHonda Clarity Electric

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin DBS Superleggera debiutuje w Goodwood


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Honda Clarity Electric debiutuje na amerykańskim rynku

Galerie zdjęć
Newsletter