Ekologia  »  Aktualności  »  Mercedes EQC przechodzi wymagające testy
Mercedes EQC

Mercedes EQC przechodzi wymagające testy

2018-05-15 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes EQC, Mercedes, Eko
Mercedes EQC ma oficjalnie zadebiutować w przyszłym roku. Nim to nastąpi samochód zostanie poddany wielu testom. Producent pochwalił się informacjami na temat swojego programu testowego.
 
Mercedes EQC powstaje od 2015 roku i w tym czasie przeszedł wiele sprawdzianów jakości. W różnych fazach testów sprawdzano jego możliwości jezdne oraz wydajność napędu. Sprawdzano też, jak auto się spisze w temperaturach od minus 35 do 50 stopni Celsjusza.
Mercedes EQCMercedes EQC
W czasie testów elektryczny crossover odwiedzi Niemcy, Hiszpanię, Włochy, Finlandię, Szwecję, USA, Chiny, Dubaj oraz Południową Afrykę. Dzięki różnorodności terenów testowych Mercedes EQC ma zostać przygotowany na jazdę w każdym zakątku świata. Jak zapewnia producent za sprawdzanie jakości odpowiadają setki inżynierów z różnych działów. Auto testują zarówno dostawcy komponentów, jak i testerzy Mercedesa sprawdzający działanie całości.
Mercedes EQCMercedes EQC
Mercedes chce w ten sposób podkreślić, że nie buduje swoich aut EV na szybko. Elektryczne maszyny nie będą odbiegać jakością od standardowych modeli marki.
Mercedes EQCMercedes EQC

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
BMW 7 2020 w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes EQC przechodzi wymagające testy