Ekologia  »  Aktualności  »  Nissan Leaf Open Car - osobliwy elektryczny kabriolet
Nissan Leaf Open Car

Nissan Leaf Open Car - osobliwy elektryczny kabriolet

2018-05-25 - J. Kruczek     Tagi: Nissan Leaf Open Car, Nissan Leaf, Nissan, Eko
Nissan Leaf jest dowodem na to, że auta elektryczne mogą być popularne. Model ten jest w ścisłej czołówce, a druga generacja podnosi słupki sprzedaży.

Producent postanowił w ciekawy sposób uczcić sprzedaż 100 000 egzemplarzy w Japonii. Z tej okazji Nissan zbudował odkryta wersję swojego elektrycznego hatchbacka. Model nosi nazwę Nissan Leaf Open Car i jest osobliwym kabrioletem. Ciężko jednak mówić, że auto jest ładne. Raczej dość pokraczne.
Nissan Leaf Open CarNissan Leaf Open Car
Pojazd zbudowano jako koncept mający służyć marce na imprezach promocyjnych. Dlatego też podczas prezentacji nie wspomniano nic na temat środków bezpieczeństwa pasażerów. Najprawdopodobniej tył autem lepiej nie jeździć po drogach.

Nissan Leaf Open Car przywodzi na myśl model Murano Crosscabriolet, który był dość nieudanym eksperymentem na rynku. W tym wypadku jednak nie mamy co liczyć na premierę. Nissan Leaf Open Car został wyposażony w półautonomiczny system jazdy oraz kilka nowych technologii. Pod maska pracuje 147-konny silnik zasilany zestawem baterii o pojemności 40 kWh.
Nissan Leaf Open Car

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Leaf Open Car - osobliwy elektryczny kabriolet

Galerie zdjęć
Newsletter