Ekologia  »  Aktualności  »  Nissan Note e-POWER Nismo S - sport w ekologicznym wydaniu
Nissan Note e-POWER Nismo S

Nissan Note e-POWER Nismo S - sport w ekologicznym wydaniu

2018-09-26 - J. Kruczek     Tagi: Nissan Note, Nissan Note e-Power, Nissan, Eko
Nissan Note e-POWER Nismo S jest podrasowaną wersją usportowionego modelu Note. Auto niestety trafi jedynie na rynek japoński, ale pokazuje, że ekologiczne samochody mogą także występować w ostrzejszych wydaniach.

Nissan Note e-POWER Nismo S różni się od modelu pozbawionego dopisku S głównie oprogramowaniem napędu. Auto ma być teraz o 25-procent wydajniejsze niż seryjny model, co się przekłada na moc 134 KM i moment 320 Nm. Tak więc napęd hybrydowy pozwoli na nieco więcej szaleństwa. Oczywiście autu daleko do hot-hatchy, ale mimo to powinien być dość żwawy przy zachowaniu imponujących wyników spalania.
Nissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo S
Oczywiście producent zadbał o odpowiednie tryby jazdy pozwalające zarówno na ostrzejszą jazdę, jak i na maksymalną oszczędność paliwa. Wizualne różnice ograniczają się do nowych oznaczeń oraz reflektorów LED. Względem podstawowego modelu różnice są znacznie większe i obejmują cały sportowy bodykit z elementami aerodynamicznymi i czerwonymi akcentami. Na razie nie zdradzono cen auta. Nie wiemy też czy Nissan Note e-POWER Nismo S w przyszłości będzie miał szansę na wyjazd poza Japonię. Na razie producent ogranicza się do rynku lokalnego.
Nissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo S
Nissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo SNissan Note e-POWER Nismo S

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Note e-POWER Nismo S - sport w ekologicznym wydaniu

Galerie zdjęć
Newsletter