Ekologia  »  Aktualności  »  Porsche Taycan podkrada klientów Tesli
Porsche Taycan

Porsche Taycan podkrada klientów Tesli

2018-12-30 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Eko, Porsche Taycan
Porsche Taycan mimo iż nie trafił jeszcze na rynek to już cieszy się wielkim zainteresowaniem. Szef amerykańskiego oddziału marki, Klaus Zellmer udzielił wywiadu, w którym zdradził kilka ciekawostek na temat zainteresowania modelem.

Jak stwierdził, jeżeli wszystkie rezerwacje dojdą do skutku to już teraz Porsche Taycan na pierwszy rok produkcji zostałby wyprzedany. A z każdym dniem napływają kolejne zgłoszenia wyrażające chęć rezerwacji modelu. Zellmer podkreślił też, że według badań firmy największą część klientów rezerwujących Porsche Taycan to osoby posiadające samochody Tesli.
Porsche TaycanPorsche Taycan
Do tej pory producent podkradał najwięcej klientów markom Audi, BMW i Mercedes. Teraz jednak Taycan zdaje się podkradać najwięcej Tesli. Jednak już niedługo to Porsche może oddać klientów Audi, które szykuje premierę efektownego e-tron GT. Zellmer stwierdza jednak, że nie boi się debiutu nowego Audi. Jak zapewnia auta powstały na tej samej platformie, ale zaoferują odmienne wrażenia z jazdy. Porsche Taycan ma posiadać ducha marki i pod każdym względem udowadniać, że jest sportową maszyną.
Porsche TaycanPorsche Taycan

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Taycan podkrada klientów Tesli

Galerie zdjęć
Newsletter