Ekologia  »  Aktualności  »  Premiera elektrycznego DS3 Crossback na Paris Motor Show?
DS7 Crossback

Premiera elektrycznego DS3 Crossback na Paris Motor Show?

2018-05-23 - J. Kruczek     Tagi: DS3 Crossback, DS, Eko
Elektryczny DS3 Crossback zadebiutuje prawdopodobnie podczas wrześniowego salonu samochodowego w Paryżu. Takiego zdania jest Auto Express powołujący się na swoich informatorów w PSA.

Zdaniem magazynu, DS pokaże swoje w pełni elektryczne auto na platformie e-CMP przed Peugeotem i Citroenem ze względów marketingowych. To właśnie DS ma być marką premium stawiająca na nowoczesne technologie. Tym samym to ten producent powinien pierwszy przedstawić pojazd wykorzystujący platformę e-CMP.
DS7 CrossbackDS7 Crossback
Póki co nie wiadomo co może zaoferować DS3 Crossback. Prawdopodobnie auto będzie rywalizowało z Hyundaiem Kona Electric. Konkurent Francuzów występuje w wersji z bateriami 39 kWh i silnikiem o mocy 134 KM oraz w wersji z bateriami 64 kWh i silnikiem o mocy 201 KM. Kona cechuje się zasięgiem do 492 km.
DS7 CrossbackDS7 Crossback
Platforma e-CMP podczas pierwszej prezentacji w 2016 roku oferowała wsparcie dla baterii o pojemności maksymalnie 50 kWh. Miała ona zapewniać zasięg do 450 km. Nie wiemy na ile została ona rozwinięta. DS3 Crossback będzie pierwszym elementem nowego planu zakładającego pełną elektryfikację modeli DS do 2025 roku.
DS7 CrossbackDS7 Crossback

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Premiera elektrycznego DS3 Crossback na Paris Motor Show?

Galerie zdjęć
Newsletter