Ekologia  »  Aktualności  »  SOL E20X - debiut nowej marki Volkswagena w Chinach
SOL E20X

SOL E20X - debiut nowej marki Volkswagena w Chinach

2018-04-26 - J. Kruczek     Tagi: Eko, SOL, SOL E20X
Volkswagen i JAC Motors połączyły ze sobą siły w celu uruchomienia nowej marki. Tak powstała firma SOL mająca się skupić na pojazdach elektrycznych. Nazwa pochodzi od hiszpańskiego określenia słońca i to Seat zaprojektował pierwszy model dla firmy.

SOL E20X jest elektrycznym crossoverem mającym trafić na rynek jeszcze w tym roku. W designie widać rękę stylistów hiszpańskiej marki. Zasadniczo auto wygląda, jak Seat z doklejonym przodem i tyłem od innych projektów.
SOL E20XSOL E20X
Projektanci zadbali o ostre linie zapewniające dynamiczną sylwetkę. SOL E20X ma oferować wnętrze naszpikowane technologią. System teleinformacyjny obsłużymy 8-calowym ekranem. Zadbano o łączność 4G oraz kontrolę głosową czy ekran zastępujący zegary. Całość dopełniają liczne systemy bezpieczeństwa.
SOL E20XSOL E20X
SOL E20X ma być oparty o JAC iEV7S i korzystać z tego samego napędu. To oznacza silnik elektryczny o mocy około 116 KM i momencie 270 Nm. Producent zapewnił, że auto na jednym ładowaniu pokona przeszło 300 km. Na razie nie zdradzono więcej informacji na temat modelu i dalszych planów rozwoju nowej marki.
SOL E20XSOL E20X

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
BMW 7 2020 w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

SOL E20X - debiut nowej marki Volkswagena w Chinach

Galerie zdjęć
Newsletter