Ekologia  »  Aktualności  »  Tesla Model 3 - 23% klientów wycofało zamówienia?
Tesla Model 3

Tesla Model 3 - 23% klientów wycofało zamówienia?

2018-06-06 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Eko, Tesla Model 3
Tesla Model 3 zebrała od premiera sporą ilość zamówień. Jednak przedłużający się start produkcji, problemy firmy i obecnie długi czas oczekiwania sprawił, że wielu zainteresowanych zrezygnowało z zamówień.

Second Measure opublikowało raport, z którego wynika, że aż 23 procent klientów wycofało zamówienia i domagało się zwrotu zaliczek. Producent zaprzecza, że odwoływania zamówień osiągnęły aż taką skalę. Jednak potwierdza, że sporo osób wycofało się z zakupu Modelu 3.
Tesla Model 3Tesla Model 3
Taka sytuacja nie jest zaskoczeniem. Wycofywanie zamówień jest częstym procesem. Niestety w tym wypadku na decyzję klientów w dużej mierze wpłynęły posunięcia firmy. Start produkcji Modelu 3 wielokrotnie opóźniano, a później przerywano. Co więcej długo oczekiwano z wprowadzeniem mocniejszej wersji 4x4, a na domiar złego wycofano się z wprowadzenia najsłabszego modelu podstawowego.
Tesla Model 3Tesla Model 3
Doszło do takich opóźnień, że producent sam stara się zniechęcić klientów przekonując ich, że lepiej zainwestować w droższe modele S i X. Mimo wszystko Tesla Model 3 przyciąga klientów i wkrótce na drogach powinny się zadomowić niewielkie elektryczne sedany.
Tesla Model 3Tesla Model 3

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla Model 3 - 23% klientów wycofało zamówienia?

Galerie zdjęć
Newsletter