Ekologia  »  Aktualności  »  Tesla wprowadza bazowy Model 3 oraz zamyka swoje punkty sprzedaży
Tesla Model 3

Tesla wprowadza bazowy Model 3 oraz zamyka swoje punkty sprzedaży

2019-03-02 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Tesla Model 3, Eko
Tesla szykuje poważne zmiany w swoich strukturach. Producent przez lata walczył o możliwość otwierania własnych punktów sprzedaży na terenie USA. Teraz producent postanowił zredukować ich ilość.

Obecnie Tesla posiada ponad 120 punktów sprzedaży swoich samochodów w USA. Wraz z uruchomieniem sprzedaży Modelu 3 w bazowej wersji za 35 000 dolarów ogłoszono zamknięcie większości salonów. To właśnie redukcja fizycznych punktów sprzedaży ma pozwolić na sprzedaż Modelu 3 taniej.
Tesla Model 3Tesla Model 3
Producent oszacował, że zamknięcie placówek i przerzucenie się na sprzedaż internetową pozwoli obniżyć cenę każdego modelu o 6 procent. W efekcie producent może sobie pozwolić na spełnienie obietnicy o bazowym Modelu 3. Co ważne Tesla zamknie nie tylko najmniej popularne punkty sprzedaży, ale także te najpopularniejsze. W efekcie producent chce całkowicie przejść na sprzedaż za pośrednictwem internetu.
Tesla Model 3Tesla Model 3
Sprzedaż internetowa będzie dostępna nawet przez smartfona. Co więcej klienci będą mieli możliwość przetestowania zamówionego egzemplarza przez siedem dni. Po tym czasie będą mogli go zwrócić jeżeli nie sprosta ich oczekiwaniom. Tesla zapowiada, że niedługo taka forma dystrybucji będzie dostępna na całym świecie.
Tesla Model 3Tesla Model 3

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla wprowadza bazowy Model 3 oraz zamyka swoje punkty sprzedaży

Newsletter
Galerie zdjęć