Ekologia  »  Aktualności  »  Nissan Leaf niebawem na polskim rynku
Nissan Leaf

Nissan Leaf niebawem na polskim rynku

2013-04-25 - A. Ruciński     Tagi: Nissan, Auta hybrydowe, Nissan Leaf, Auta elektryczne, Eko
Osławiony Nissan Leaf będący jednym z najpopularniejszych pojazdów elektrycznych świata już w lipcu trafi na polski rynek. Czego możemy się spodziewać?

Będzie to Leaf po zmianach, często nazywany drugą generacją modelu, mimo, iż różni się tylko szczegółami takimi jak chociażby zwiększony zasięg, czy skrócony czas ładowania baterii. Leaf jak każde auto elektryczne nie należy do tanich. Na naszym rynku za podstawową odmianę trzeba będzie zapłacić 126 600 złotych. Wśród opcji znajdzie się m.in. lakier metalizowany za 2000 zł i system NissanConnect z kamerą cofania za 3200 zł.

Wprowadzenie Leafa do polskiej oferty jest swego rodzaju ciekawostką. Z pewnością popyt na ten model będzie u nas znacznie niższy niż np. w Skandynawii. Nie wiemy jeszcze jak dużą sprzedaż przewiduje Nissan. Wszystko okaże się po kilku miesiącach.źródło: nissan

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nissan Leaf niebawem na polskim rynku

Nissan Leaf niebawem na polskim rynku
Toolbox 2013-05-10 07:06
Rewelacja, sprzeda się tyle sztuk ilu jedt dealerów Nissana bo zostaną zmuszeniu do wykupienia aut demo ;-) 126 tys zł za to "coś" kiedy już wiadomo że i Toyota i Volkswagen obniżają ceny hybryd do nispotykanego poziomu a VW niedługo wprowadza elektrycznego e-Golfa który przynajmniej wygląda jak normalne auto.