Ekologia  »  Aktualności  »  Honda Urban EV Concept - retro hatchback z napędem elektrycznym
Honda Urban EV Concept

Honda Urban EV Concept - retro hatchback z napędem elektrycznym

2017-09-14 - J. Kruczek     Tagi: Honda, Eko, Honda Urban EV Concept
Honda Urban EV Concept to jeden z najciekawszych samochodów tegorocznych targów we Frankfurcie. Japoński producent postawił na niewielkiego miejskiego hatchbacka, ale w przeciwieństwie do konkurencji postawił na design retro.
 
Auto przypomina hatchbacki z lat 80-tych. Oczywiście posiada on wiele nowoczesnych elementów, a całość perfekcyjnie ze sobą współgra. Jak zdradza nazwa mamy do czynienia z autem elektrycznym. Producent nie zdradził jednak szczegółów. Wiadomo jedynie, że model ma korzystać ze specjalnego systemu  zarządzania energią. Pozwala on na lepsze magazynowanie, a nawet zwracanie nadwyżek do sieci.
Honda Urban EV ConceptHonda Urban EV Concept
Honda Urban EV Concept jest krótszy od modelu Jazz, ale posiada miejsce dla czterech osób. Trzydrzwiowe nadwozie może się podobać i pozostaje mieć nadzieję, że właśnie w takiej formie auto trafi na rynek. Warto bowiem podkreślić, że pojazd otrzymał zielone światło na produkcję. Przedstawiciele marki zapowiedzieli, że produkcyjna wersja Hondy Urban EV Concept zadebiutuje w Europie w 2019 roku.
Honda Urban EV ConceptHonda Urban EV Concept
Honda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV ConceptHonda Urban EV Concept

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Skoda Kodiaq RS - rzut okiem na detale


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Honda Urban EV Concept - retro hatchback z napędem elektrycznym