Ekologia  »  Aktualności  »  Podświetlenie Razer Chroma trafi do chińskich aut elektrycznych
Leap Motor

Podświetlenie Razer Chroma trafi do chińskich aut elektrycznych

2019-01-05 - J. Kruczek     Tagi: Eko, Razer, Leap Motor
Razer Chroma to system podświetlenia znany z akcesoriów komputerowych marki Razer. Co kolorowe podświetlenie klawiatur i myszy ma wspólnego z motoryzacją? Okazuje się, że firma komputerowa podpisała umowę z chińską marką Leap Motor. Na mocy tej umowy Razer opracuje zaawansowane podświetlenie do samochodów elektrycznych.
Leap MotorLeap Motor
Leap Motor pochwalił się, że nawiązał współpracę z firmą Razer. Ta ma opracować samochodową wersję podświetlenia Chroma. Razer potwierdził współprace i zapowiedział, że jego system będzie odpowiedzialny za efektowne podświetlenie wnętrza elektrycznych samochodów marki Leap Motor. Raczej producent nie pokusi się o prace nad oświetleniem zewnętrznym.
Leap MotorLeap Motor
Podświetlenie wnętrza samochodu nie jest niczym nowym. Jednak w przypadku większości takich podświetleń oferują one ograniczoną ilość kolorów oraz pracę w trybie jednej barwy. Tymczasem Razer Chroma może wyświetlać kompletną paletę kolorów i to równocześnie mieszając liczne barwy. Tak podświetlone wnętrze może być naprawdę efektowne.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Podświetlenie Razer Chroma trafi do chińskich aut elektrycznych